Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Бананова ферма

Про маршрут

1-й день

Вас відвідування локації: 2,5 години

 

Бананова ферма (геолокація) знаходится у селищі Рожни, тут понад 15 років вирощують екзотичні фрукти, а саме плоди банану, інжиру, гранату, гуави, фейхоа, лимонів, кавові дерева тощо. Всього росте понад 50 сортів тропічних рослин.

 

Власник ферми  – Анатолій Васильович Патій, відомий селекціонер і винахідник. 

Ферму побудували на початку 1990-х років за унікальною технологією. Це теплиця так званого траншейного типу, яка дозволяє вирощувати ананаси та банани при мінімальних витратах на опалення. Одночасно з появою перших плодів господар почав запрошувати сусідів, щоб вони подивилися на екзотику. Згодом він став проводити тут екскурсії для всіх охочих.

 

У теплиці відтворені різні кліматичні зони: тропіки та субтропіки.  Деякі з сортів рослин були виведені або частково змінені самим господарем. Вони добре ростуть в нашому кліматі та приносять гарні плоди. Рослини пристосовані для вирощування у звичайних приміщеннях без особливих умов догляду.

 

Анатолій Патій селекціонував вид банана з маленькими плодами і назвав його «Супер Карлик». Висота рослини – всього 80 сантиметрів, а в природі він виростає до 3,5 м. Найбільший плід, який виростив Анатолій Васильович, – це ананас вагою близько 15 кг. Також оригінальним є прищеплене дерево: на верхніх гілках ростуть апельсини, на нижніх – лимони. Кавове дерево і полуниця плодоносять тут цілий рік.

 

Щорічно власник збирає великий урожай – понад 14 тонн плодів. До речі, будь-яку рослину або саджанець можна придбати собі додому.

 

Окрім самої оранжереї, власники мають галерею пейзажних картин та картин з рослин (ошибана). Ферма працює круглий рік без вихідних, але за попередньою домовленістю. Вартість квитків – 100 грн з людини, сюди входить фотографування, екскурсія по оранжереї та галереї картин.

 

Екскурсії 

 

Екскурсія проходить як групами: дитяча – 45 хв, школярі старших класів – 1 год, дорослі – 1,5 год, так і індивідуально. Замовляйте екскурсії за телефонами (097) 956-51-76, (063) 446-49-57, (045) 942-54-53. 

 

Майстер класи 

 

Засновниця галереї картин проводить регулярні майстер класи з флористики. Старт навчання – жовтень 2020 року. Тривалість – 3 місяці, сюди входить 6 уроків та виготовлення 6 картин. У групі 5-6 осіб. Навчання проходить у Броварах. 

Вартість: 600 грн за 1 урок 

 

Якщо ви маєте бажання навчатися в індивідуальному режимі, можна взяти приватний майстер клас, що проходить в Рожнах. 

Вартість: 1000 тис за 1 урок (3 години)

Запис за телефоном: (097) 956-51-76

Оберіть наступну локацію маршруту Київська область 2 - Національний природний парк «Залісся»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!