Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Урочище Каскади

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 година (або декілька днів ночівлі в наметах)

 

Урочище Каскади — це геологічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Розташована в межах Маловисківського району Кіровоградської області. Каскади знаходяться в долині річки Буки. 

 

Особливість урочища в тому, що це каскад природних рівнинних водоспадів, висота яких 7 метрів. До того ж, урочище розташувалося на місці стародавньої тектонічної структури, Час їхнього утворення датується близько 2 мільярдами років тому. Припускають, що в I тис. до н. е. брили могли виконувати функцію скіфського святилища, оскільки на стінах нині затоплених печер раніше можна було розгледіти окремі знаки. 

 

Благодатна атмосфера місцевості сприяє процвітанню рослинності, а деякі види рослин в урочищі занесені до Червоної книги.

 

Місце не є популярним, тут спокійно та тихо. Краще їхати влітку та заночувати в наметах. Поруч річка Буки можна плавати. Любителям риболовлі також буде чим зайнятися. 

 

Дегустації

У селі Підлісне, що в Олександрівському районі, розташувалась ферма “Лісова коза”. Це одне з найбільших господарств в Україні, яке спеціалізується на розведенні та продажах племінних кіз Альпійської породи. На фермі спробуйте молоко та козячий сир власного виробництва.  За бажанням, продукцію можна придбати. 

Оберіть наступну локацію маршруту Кіровоградська область - Музей ракетних військ стратегічного призначення, Побузьке


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!