Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Мотузковий парк «Fiesta»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

«Fiesta» – це мотузковий парк та розважальний центр неподалік від Сєвєродонецька. «Fiesta» пропонує повний комплекс розваг як на землі, так і на висоті від 1,5 до 5 метрів для дорослих та дітей.

Чим зайнятися? 

  1. Прохід мотузковою трасою. Є три рівні, на яких власники пропонують спробувати свої сили: дитячий (жовтий рівень, 1,5 метрів над землею), підлітковий (синій рівень, 2,5 метрів) та дорослий (червоний рівень, 5 метрів). На кожному рівні працюють інструктори, що радо допоможуть відвідувачам із будь-яким питанням.
  2. Тролей. Це – екстремальний швидкісний спуск стометровою мотузкою під кутом на спеціальному ролику.
  3. Тир. Стріляти можна з лука, арбалета, духової трубки або пневматичної зброї. 
  4. “Слизький футбол”. Це – гра у футбол у басейні, наповненому незначною кількістю води. Зіграти можуть як діти, так і дорослі, командами з трьох або п’яти людей. 
  5. Плавання у басейні для дорослих та дітей. 
  6. Тімбілдінг та корпоративні заходи – квест або інша форма за бажанням замовника.

 

Де зупинитися та що поїсти?

На території комплексу є гостьові будиночки, забезпечені усім необхідним для денного перебування. У будиночках встановлені мангали – можна приготувати обід або купити його на місці. Орендувати будиночок можна лише на день – ночівля на території не передбачена.

 

Режим роботи та вартість

Парк працює щодня з 11 до 20 години. 

Для дітей квиток у мотузковий парк (без атракціонів та додаткових послуг) коштуватиме від 60 до 90 грн залежно від дня тижня, а для дорослих – від 100 до 270 грн за звичайний та комплексний квитки відповідно. Оренда будиночка коштуватиме від 1200 до 1500 грн.

Актуальний прайс та ціну користування усіма послугами можна подивитися за посиланням: http://www.fiesta.lg.ua/images/priceatr00.png. Будь-які деталі варто уточнювати за телефоном 0504761452

 

Як доїхати?

Мотузковий парк знаходиться одразу за Сєвєродонецьком, за вулицею Об’їздною, навпроти озера. Дістатися туди можна як пішки, так і на власному автомобілі. Біля входу у парк знаходиться зупинка громадського транспорту “Мотузковий Парк Фієста”.

Оберіть наступну локацію маршруту Луганська область 2 - Лисичанський Гранд-каньйон


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!