Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Лисичанський Гранд-каньйон

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 година

 

Каньйон під Лисичанськом – місце з цікавою історією та відома локація для ефектних фото та відео на Луганщині. 

У 2018 році на території майбутнього Лисичанського Гранд-каньйону, як його часто називають місцеві, заробітчани розпочали нелегальне видобування вугілля. Зрештою на їхню діяльність звернули увагу правоохоронці, і порушникам довелося покинути Лисичанськ – але кар’єр залишився, і згодом заповнився чистою та прохолодною водою. Це сталося через те, що під час видобування обладнання порушило шар вапняку та пісковику, через який почала просочуватися вода. 

Такий спосіб видобування вугілля називають відкритим,  він заборонений в Україні саме через те, що порушує цілісність ґрунту та призводить до руйнування ландшафту, нищить екосистеми та унеможливлює подальше використання землі для будь-яких інших цілей.

 

Чим зайнятися?

Лисичанський каньйон – це перш за все локація для незвичайних фото. Мальовничий пейзаж приваблює як звичайних туристів, так і професійних фотографів, які влаштовують тут тематичні фотосесії. 

Купатися та займатися риболовлею на території не варто, це може бути небезпечно для здоров’я, адже дно каньйону кам’янисте з вибоїнами та ямами, а порода на краю берега крихка та може обвалитися. А ось гуляти поряд з каньйоном, влаштовувати пікніки або кемпінг місцеві люблять та радять туристам.

 

Як дістатися?  

Каньйон знаходиться одразу за Лисичанським желатиновим заводом, ліворуч від Лисичанська на відстані 1 км. Дістатися туди можна пішки, якщо йти зі сторони центру міста та звернути в кінці вулиці Героїв Сталінграду ліворуч.

Оберіть наступну локацію маршруту Луганська область 2 - Смолянинове


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!