Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Кінна школа "Лошадкін дім"

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

“Лошадкін дім” – кінна школа на Луганщині, створена сім років тому Борисом Семиволосом у місті Кремінна. Це – не лише туристична точка, й місце для дітей із малозабезпечених родин, де можна взяти безкоштовні уроки верхової їзди та насолодитися спілкуванням із конями. 

 

Власник “Лошадкіного дому” – відомий поціновувач коней. Саме з ними він вирішив пов’язати своє життя, а ще – подарувати можливість провести час із конями усім охочим. 

Розпочалася історія “Лошадкіного дому” у 2014 році, і кошти на його будівництво та утримання Борис збирав серед друзів та знайомих. Вони і зараз допомагають йому за можливості, щоб долучитися до благородної справи та допомогти місцевим дітям.

 

З часом школа стала громадською організацією та одним із найголовніших кінних центрів Луганщини. У стайнях живе шістнадцять коней та поні.

 

Чим зайнятися?

Основний напрямок роботи “Лошадкіного дому” – школа верхової їзди. У програмі уроки для будь-якого рівня підготовки для дітей та дорослих. Діти у “Лошадкіному домі” можуть відвідувати заняття безкоштовно, а якщо за уроки все ж хочеться віддячити, власники вітають допомогу у догляді за тваринами або невеличке прибирання у лісі навколо центру. 

 

Для усіх охочих “Лошадкін дім” пропонує іпотерапію – лікування кіньми. Власники переконують, що спілкування з їхніми улюбленцями підвищує рівень ендорфіну та нормалізує роботу нервової та серцево-судинної системи. За терапію у “Лошадкіному домі” відповідає кінь на ім’я Козак – спокійний, ласкавий та відповідно підготований, а також реабілітолог Костянтин Полторацький. 

 

Також “Лошадкін дім” пропонує послуги кінного туризму – довготривалих прогулянок верхи лісом навколо комплексу. Туризм доступний навіть для людей, що жодного разу не були у сідлі – проводиться короткий попередній інструктаж, а досвідчені працівники страхують відвідувачів протягом усього туру.

 

Також “Лошадкін дім” регулярно влаштовує вистави кінного театру, під час яких інструктори та учні школи виконують трюки різної складності верхи. Відвідування вистав безкоштовне. 

 

З усіх питань, що стосуються іпотерапії, звертатися варто за телефоном 0681281997. Щодо тренувань та туризму телефонуйте за номером 0501613189. Також довідку отримати можна у Instagram школи: https://www.instagram.com/horse_house.krm/.

 

Як дістатися?

“Лошадкін дім” знаходиться одразу за спорткомплексом “Олімп”, у передмісті Кремінної. Щоб потрапити до школи, рухайтеся вулицею Декабристів до “Олімпу”, аж доки він не опиниться попереду та дещо праворуч. Одразу перед комплексом зверніть праворуч та рухайтеся вздовж, доки він не залишиться позаду. Вітаємо – ви у “Лошадкіному домі”!

Оберіть наступну локацію маршруту Луганська область 2 - Мотузковий парк «Fiesta»


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!