Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Прип'ять

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 3 години

 

Місто Прип’ять (геолокація) стоїть на березі однойменної річки у Вишгородському районі на відстані 2 км від ЧАЕС. Воно було засноване у 1970 році і будувалося разом зі станцією спеціально для її працівників.

 

На момент аварії у Прип’яті проживало 49400 осіб.

 

У Прип’яті збереглися чимало об’єктів, що привертають увагу туристів: атракціон Чортове колесо, стадіон, басейн, пристань із затопленим причалом, кінотеатр, будівля міліції.

 

Особливе місце посідають локації, що відіграли безпосередню роль у перші дні трагедії. Це корпус пожежної частини, з якої виїздили у ніч вибуху ліквідатори; міськвиконком – перший штаб ліквідації наслідків аварії; готель «Полісся» – спостережний пункт коректування вертолітних операцій над 4-м реактором та лікарня, куди доставляли постраждалих.

 

Оберіть наступну локацію маршруту Чорнобильська зона відчуження - Чорнобиль, Чорнобильська АЕС


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!