Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Копачі

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 година

 

Копачі (геолокація) – село з промовистою назвою, яка після аварії набула зовсім особливого, зловіщого звучання.  Ураження цього населеного пункту  викидами було настільки сильним, що Копачі довелося у буквальному сенсі закопати у котлованах – будинок за будинком.

 

До аварії у цьому найближчому до Чорнобиля селі мешкало понад 1100 людей.  Зараз про хати та подвір’я, де ще не так давно вирувало життя, нагадують лише  пагорби, що залишилися на спустошеній землі, наче моторошні кургани сучасної епохи.

 

Після дезактивації села збереглися корпус  дитячого садка з полишеними дитячими  речами та іграшками і могила Невідомого солдата.

Оберіть наступну локацію маршруту Чорнобильська зона відчуження - Прип'ять


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!