Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Залісся

Про маршрут

Чорнобильська зона є закритою теріторією шо підпорядковується Державному агентству України з управління зоною відчуження (ДАЗВ).

 

Увага! Самостійне відвідування Чорнобильської зони заборонено!

 

Відвідування можливе щоденно в рамках групового або індивідуального туру з супроводжуючим, відповідальним за вашу безпеку та заздалегідь оформленими перепустками для проїзду всіх контрольно-перепускних пунктів.

 

Можлива організація як одноденних, так і багатоденних турів.

Для оформлення відвідування Зони відчуження, звертайтесь до оператора ЧОРНОБИЛЬ ТУР (www.chornobyl-tour.ua +380 44 221-1986), або до ДАЗВ (+380 44 594-8242)

 

1-й день

Час відвідування локації: 1 година

 

Покинуте нині Залісся – найбільше із сіл Зони відчуження – розташоване в Іванківському районі поруч із Чорнобилем. Перша згадка про це село датується  1566 роком, у той час воно належало родині Залеських.

 

У XVIII столітті Залісся стало осередком гайдамацтва. Біля нього у серпні  1768 року  було страчено «останнього Полковника Коліївщини» Івана Бондаренка.

 

До аварії тут проживало понад 3 000 мешканців. Після Чорнобильської трагедії усіх жителів переселено. Саме село було виключене з реєстру та офіційно припинило існування у 1999 році.

 

На території Залісся й до цього часу можна побачити вцілілі споруди (будинок культури, крамниці). Деякі з них доступні для огляду.

Оберіть наступну локацію маршруту Чорнобильська зона відчуження - Копачі


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!