Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Чорнобильська атомна електростанція

Про маршрут

 

Чорнобильська зона є закритою теріторією шо підпорядковується Державному агентству України з управління зоною відчуження (ДАЗВ).

 

Увага! Самостійне відвідування Чорнобильської зони заборонено!

 

Відвідування можливе щоденно в рамках групового або індивідуального туру з супроводжуючим, відповідальним за вашу безпеку та заздалегідь оформленими перепустками для проїзду всіх контрольно-перепускних пунктів.

 

Можлива організація як одноденних, так і багатоденних турів.

Для оформлення відвідування Зони відчуження, звертайтесь до оператора ЧОРНОБИЛЬ ТУР (www.chornobyl-tour.ua +380 44 221-1986), або до ДАЗВ (+380 44 594-8242)

 

Чорнобильська АЕС (геолокація) перебуває на етапі виведення з експлуатації. Оглядовий майданчик знаходиться на відстані 250 метрів від НБК (Нового Безпечного Конфайнменту), під яким зберігається Об’єкт Укриття та 4-ий зруйнований реактор. На цьому місці була величезна стоянка, куди в 1986-му щодня прибували тисячі людей для дезактивації АЕС, будівництва Саркофагу та інших робіт

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!