Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ферма «Устриці Скіфії»

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 5 годин

 

“Устриці Скіфі” (геолокація)  – ферма, де вирощують екологічно чисті устриці в акваторії Чорного моря, а саме – Тилигульському лимані. Тилигул вважається одним з найчистіших регіонів України. Саме тому це місце стало локацією для вирощування перших українських устриць.

 

Ферму відкрив киянин у 2014 році. З його слів, головна мета справи – відродження культури споживання устриць на території України та всього Чорноморського басейну, яку так несправедливо почали забувати. На ферму часто приїздять іноземці, які охоче куштують делікатес.

 

Завдяки екскурсії фермою ви пізнаєте культуру споживання устриць та спробуєте багато морських смаколиків. Наприклад, устричний вершковий суп, суп з лобстера, плов з мідіями або солодку креветку. 

 

За бажанням, на території ферми “Устриці Скіфії” можна навіть залишитися ночувати з наметами.

 

Ферма працює щодня з 10:00-20:00. Радимо приїздити сюди в будні дні, це найкращий час для відвідування устричної ферми. Вихідними локація переповнена туристами.

 

Екскурсії

Кожного дня на устричній фермі проводяться екскурсії. Бронювати місця необхідно заздалегідь. У вартість екскурсії входить прогулянка по фермі та цікаві факти про її створення і розвиток. Також вас пригостять декількома видами устриць і запропонують вино. Додатково можна придбати морепродукти та спробувати ще декілька страв. 

 

Вартість: для відвідування ферми заплатіть рекреаційний збір в розмірі 20 грн. 

Вартість екскурсії: 380 грн з людини. У вартість туру входить: 6 устриць + 2 келихи вина + екскурсія тривалістю близько години.

 

Як доїхати: якщо хочете не лише смачно пообідати, а й вберегти машину від пошкоджень, зважайте на те, що дістатися до ферми асфальтованою дорогою буде проблематично. Оберіть для маршруту ґрунтову дорогу вздовж лиману, а краще – зателефонуйте на ферму, де вам обов’язково підкажуть найзручніший шлях – 095 629 80 56, skifian.group@gmail.com.

 

Перепочити: Івушка (геолокація), De La Vita (геолокація), Блакитна лагуна (геолокація).

Повечеряти: Bora-Bora (геолокація), Хуторок (геолокація), Глечик (геолокація).

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!