Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Підземна церква Іоана Сучавського

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Підземна церква Іоана Сучавського – це пам’ятка архітектури національного значення, що знаходиться у місті Білгород-Дністровський.

 

За легендою, церква зведена над колодязем, на місці якого стратили молдавського купця, що відмовився прийняти мусульманство. Вода в цій церкві вважається священною. Хоч церква й виглядає непомітною, вона не має аналогів в Україні. Часто туристи пишуть про приємні відчуття та враження після відвідування локації. 

Уже протягом кількох століть сюди приїжджають тисячі туристів з України та інших країн. Особливо багато людей 15 червня, коли вшановується пам’ять святого великомученика Іоанна Сочавського, що вважається небесним покровителем торговців.

Екскурсії:

Недалеко від церкви знаходиться місцева пристань з видом на Дністровський лиман. Це спокійне місце, де приємно спостерігати захід сонця. 

Оберіть наступну локацію маршруту Одеська область 2 - Центр культури вина ШАБО


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!