Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Виноробня "Grande Vallee"

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 1 день

 

Grande Vallee – завод виноробного господарства Вінтрест та його єдина торгівельна марка. Господарство розміщується в Овідіопольському районі Одеської області. 

 

Grande Vallee розпочали роботу у 1999 році. Завод виробляє сортові та ігристі вина під власним брендом. Особливістю виноробної традиції Grande Vallee є те, що під бренд експерти відбирають якісні виноматеріали, щоразу випускаючи вино лімітованою серією. 

 

На території комплексу Grande Vallee росте понад 12 сортів французького та німецького винограду. До речі, Grande Vallee є єдиним брендом в Україні, який вирощує виноград сорту Піно Меньє – одного із трьох, які використовуються для приготування шампанського. 

 

Збирання ягід у виноградниках площею понад 650 гектарів відбувається винятково вручну. Вже за 20 хвилин після того, як виноград зірвано, працівники доставляють його на завод, у відділення прийому та переробки. Саме через близькість розташування виноградників та виробничих потужностей вино від Grande Vallee зберігає максимум смаку з кожної ягоди. 

 

Екскурсія:

Завод запрошує на екскурсію усіх охочих подивитися на процес вироблення якісного європейського вина та зануритися у світ виноробства. Власники стверджують, що екскурсія стане чудовою ілюстрацією не лише потужностей виробництва, а й турботи, яку працівники вкладають у кожну пляшку.

 

Програма екскурсії складається з:

  1. Прогулянки винзаводом, який розташовано у центрі виноградного поля.
  2. Дегустації вин у супроводі професійних сомельє. У програму дегустації включено сім видів сухих сортових, шампанських та витриманих вин. До вин подають благородні сири, горіхи та фрукти.
  3. Можливості відпочити та насолодитися вином на літній терасі.

 

Графік роботи: 9:00 – 19:00, у будні дні. Замовити екскурсію варто заздалегідь, зв’язатися із заводом можна за телефоном: +38 (067) 553 61 24.

 

Як доїхати?

Найзручніше добиратися до Grande Vallee з Одеси. Автошляхом Р70 дорога триватиме близько 40 хвилин. До найближчого населеного пункту – смт Великодолинське – з Одеси курсують автобуси, що від‘їжджають щогодини.

Оберіть наступну локацію маршруту Одеська область 3 - Санжійка


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!