Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Білобережжя Святослава

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 4 години

 

Білобережжя Святослава – це національний природний парк, розташований у Миколаївській області, та унікальна для Європи локація із багатою флорою та фауною. Парк займає півострів між Дніпро-Бузьким лиманом та Чорним морем площею 35 222 гектарів. При цьому 25 000 гектарів парку – це акваторії.

 

Історія Білобережжя Святослава розпочалася у 1929 році – тоді ділянка, що зараз носить назву “Солоноозерна”, першою увійшла до складу групи Надморських заповідників. Згодом урочищ ставало все більше, і врешті їх об’єднали в один заповідний комплекс. Сьогодні до нього входять такі об’єкти: урочище «Комендантське», «Бієнкові плавні», «Кучугури Сагайдачного»,  «Орхідне поле», «Покровська коса», урочище «Солоне озеро» та «Кінбурнська стрілка». Кінбурнська коса, хоч номінально і входить до складу Білобережжя Святослава, через протяжність та окрему екосистему часто розглядається як окремий природний об’єкт у складі туристичних маршрутів.

 

На території Білобережжя Святослава мирно співіснує величезна кількість рослин та тварин різних видів: серед них багато тих, що охороняються законом. На півострові ростуть унікальні дикі орхідеї-зозулинці, і орхідне поле Білобережжя Святослава площею понад 60 гектарів – одне з найбільших у Європі. Також на території Білобережжя Святослава мешкають полози сарматські, чарівний сліпак піщаний та навіть дельфіни!

 

Серед неповторних локацій також варто відзначити озера із цілющими грязями та Бієнкові плавні, де живе найбільша на півдні України багатовидова колонія чапель.

 

Білобережжя Святослава – територія, що суворо охороняється від руйнування, а тваринам та птахам краю потрібне спокійне середовище. Саме тому гучний активний відпочинок на території не вітається, а подекуди – забороняється. До послуг відпочивальників – автомобільні та піші екскурсії, фототуризм, пляжний відпочинок, катання на конях. Хоч там як, це – відоме місце орнітологічного та ботанічного туризму та чудова локація для тривалої пішої прогулянки. А відпочити на території можна у спеціальних рекреаційних зонах або на пляжах із білим піском.

 

Екскурсії

Про екскурсію можна домовитися із місцевими агенціями або безпосередньо із адміністрацією парку. Контактний центр парку працює з 08:00 по 17:00.

Для замовлення екскурсії необхідно зателефонувати за номером +38(05154)30026.

 

Як доїхати?

Щоб доїхати до Білобережжя Святослава, потрібно вирушити до Очакова з Одеси або Миколаєва. Зробити це можна як громадським, так і власним транспортом. Звідти можна орендувати на місці катер та дістатися до Кінбурнської коси.

Парком варто пересуватися на орендованих позашляховиках – пісок не підходить для легкових авто. 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 5 - Кінбурнська коса


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!