Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Золота підкова, Кандибине

Про маршрут

2-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Золота підкова – це туристичний комплекс та кінний двір, що знаходиться у селі Кандибине Миколаївської області. Розпочиналася історія “Золотої підкови” як приватного кінноспортивного двору – тоді тут надавали повний спектр послуг із догляду за кіньми. Згодом “Золота підкова” розширилася і стала справжньою туристичною точкою.

 

“Золота підкова” збудована у середньовічному стилі, що надає місцю неповторної атмосфери замка-садиби. Розпочати відвідування власники та туристи радять з екскурсії стайнями та іподромом. Протягом екскурсії відвідувачам розповідають безліч цікавих фактів про коней: починаючи з історії розвитку кінного спорту до мови коней. У рамках екскурсії коней різних порід можна погодувати та почистити, дізнатися про особливості догляду та виховання. 

 

До речі, окрім коней на території “Золотої підкови” можна побачити й інших тварин: кроликів та осликів. Є там і птахи: лебеді-шипуни, павичі та яструби. Із ними усі охочі можуть сфотографуватися в кінці екскурсії.

 

Відвідувачі також можуть покататися на конях. З усіма охочими радо попрацюють інструктори, які забезпечать найкращий досвід спілкування з тваринами. Професійна фотосесія з кіньми додатково обійдеться у 250 гривень на годину. 

 

Також усі охочі можуть зайнятися іншими видами активного відпочинку: джип-сафарі, стрільбою з лука або у тирі, пейнтболом, волейболом та навіть риболовлею. Для дітей є ігровий майданчик, басейн та зона настільних ігор.

 

На території комплексу можна також відпочити у альтанках або приготувати обід на мангалі чи барбекю. Обід можна придбати на місці – це обійдеться у суму від 150 грн для дорослих та від 60 грн для дітей. 

 

Комплекс надає в оренду номери у гостьових будиночках та трейлери на березі із ціновим діапазоном від 300 до 600 грн за добу.

Відвідування «Золотої підкови» можливе лише за попереднім записом. Зробити це можна за телефоном +380993192243.

 

Вартість 

Базова сімейна екскурсія до 6 чоловік обійдеться у 250 грн, розширена – 350 грн. Групові екскурсії відповідно коштують 40 та 70 гривень з людини за базову або розширену екскурсію. 

 

Катання на коні коштуватиме 250 грн за 30 хвилин, а на поні – 200 грн за 30 хвилин.

 

Як доїхати?

“Золота підкова” знаходиться у центрі с. Кандибине, у 19 кілометрів від Миколаєва, якщо рухатися Кіровоградською трасою. 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!