Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Виноробня BeyKush

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2,5 години

 

BeyKush – це сімейна виноробня, що знаходиться в унікальному місці. З одного боку виноградники омивають води Березанського лиману, а з іншого – Бейкушської затоки. BeyKush було засновано у 2010 році родиною Шнейдерисів.

 

Виноградники BeyKush простягаються на 11 гектарів, за кілька сотень метрів від моря. Виноград дозріває в оточенні вітру, сонця та тепла. Виготовляють з нього чотири основні лінійки вина: “Артанія”, “Бейкуш”, “Супер Бейкуш” та “Фантазія”. Виноградна лоза, яку вирощують у BeyKush – це клони європейських сортів: Шардоне, Рислінг, Совіньйон Блан, Мерло, Сапераві, Каберне Совіньйон тощо. Втім багато сортів винограду на підприємстві – експериментальні, що додає смаку унікальності та ексклюзивності.

 

За словами засновника, за допомогою сміливих рішень та експериментів зі смаком вони переосмислюють західні тренди для українських реалій. 

 

Екскурсії та дегустація

У BeyKush радо приймають гостей та навіть облаштували спеціальний дегустаційний майданчик, з якого відкривається чудовий вид на Бейкушську затоку та виноградники. У рамках екскурсії відвідувачам пропонують відвідати винний погріб, прогулятися виноградниками, подивитися на виробництво та продегустувати вина разом із штатним сомельє. 

 

Виноробня відкрита для дегустацій у період з 1 травня по 1 жовтня. Щодня проводиться по три дегустації – о 10:00, 13:00 та 16:00. Тривалість екскурсії та дегустації – 2 години. BeyKush запрошує до себе групи максимум із 16 чоловік. 

 

До дегустації відвідувачам пропонується 15 видів вин. Ціна за екскурсію з дегустацією починається від 400 грн за людину. Екскурсія можлива лише за умови попереднього бронювання, про яке можна домовитися за телефоном +380 99 006 78 60 або на сайті https://beykush.com/product/tasting/  

 

Як доїхати?

Виноробня знаходиться за адресою вул. Приморська 73/2, у селі Чорноморка. Це – 7 км від центру Очакова, якщо рухатися вулицею Першотравневою.

 

Перепочити/заночувати: 

Готель “Фотон-Чорномор’я”, кемпінг “Сосна” (для любителів відпочинку в наметах), база відпочинку “Волна”. 

 

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 4 - Очаківський військово-історичний музей


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!