Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Чорноморська коса

Про маршрут

1-й день

Час відвідування локації: 2 години

 

Чорноморська коса – популярне місце для відпочинку на березі Чорного моря за п’ять кілометрів від Очакова. Це – піщаний насип, який утворився тисячі років тому між двома лиманами –  Дніпро-Бузьким і Березанським та Чорним морем. Чорноморська коса унікальна тим, що з одного боку її омиває солона морська вода, а з іншого – прісні води Дніпра.

 

У коси є ще одна назва – Табірна. Її вона отримала за часів Радянського союзу, адже на її території розміщувалося багато таборів відпочинку, курортних баз та санаторіїв. 

 

Чорноморська коса порівняно невеличка – у ширину вона майже ніде не перевищує 500 метрів, часом звужуючись до кількох десятків метрів.

 

То що ж подивитися на Чорноморській косі, окрім моря? Перш за все локація цікава природою. Коса досить густо засаджена деревами, що дозволяє милуватися морем практично з будь-якої точки пляжу без небезпеки перегрітися на сонечку. До речі, вода біля берегів коси порівняно м’якша, аніж на решті пляжів, за рахунок злиття з річковою. Ще Чорноморська коса відома своїми глиняними кручами – вони змінюють колір залежно від освітлення та часу доби із світло-піщаного на глибокий коричневий.

 

Чорноморська коса – це цілих 8 кілометрів суцільного пляжу. Прогулюючись ним, можна купатися, засмагати або милуватися птахами – деякі відпочивальники розповідають, що часом через чайок не видно горизонту. А ось туристів не так багато – завжди є шанс знайти відносно порожню місцину.

 

Окрім фото та пляжних розваг на Чорноморській косі можна відвідати аквапарк “Аттика”, стилізований під Грецію, із дитячими та дорослими басейнами та гірками. Зважайте на те, що аквапарк працює лише у сезон літнього відпочинку.

 

Мис на краю Чорноморської коси – чудове місце для рибалки. Фанати цього заняття розповідають, що там клює бичок, лящ, карась та навіть судак. 

 

Де зупинитися? 

На Чорноморській косі можна обрати базу відпочинку до душі або ж оселитися у Очакові – до нього лише 7 хвилин дороги на маршрутці. Ночувати з палаткою відпочивальники не рекомендують – пляжі хоч і довгі, проте вузькі, тож спокійно відпочити навряд чи вдасться.

 

Де поїсти? 

На косі є ринок з свіжими продуктами, а також – кафе та ресторани, зокрема, “Арарат” у голові коси.

Оберіть наступну локацію маршруту Миколаївська область 4 - Виноробня BeyKush


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!