Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Лемурійське озеро (с. Григорівка)

Про маршрут

День 2

Час відвідування локації: 1 день

 

Джерело відоме своєю яскраво-рожевою водою, що чудово гармонує з блакитним кольором неба. Водойму не спроста називають українським Мертвим морем, адже тут без зусиль можна полежати на водному плесі й спокійно почитати газету. Вода в цьому озері це фактично ропа – у ній 35% солі, під ногами відчуваються її кристали. Проте дістатися дна важко – через щільність вода одразу виштовхує нагору. Тож, відпочивальники і місцеві залюбки лежать на поверхні. Як запевняють медики, це не лише неймовірне задоволення, а ще й неабияка користь: «ропа тут насичена мінералами, солями хлористого магнію та калію, йодистого натрію, бромистого магнію і кислотами».

 

Характерний рожевий відтінок надають цьому озеру водорості, багаті каротинами, які дуже корисні для організму. Це провітамін А – вітамін молодості, він нормалізує зір, покращує шкірні структури.

Після солоних ванн корисно прийняти ще й грязьові. Зробити це можна всього за 50 метрів звідси – у Сиваші.

 

Озеро оповите легендами. Одні розповідають, що воно утворилося внаслідок падіння військового літака в середині минулого століття. Інші кажуть, що це залишки доісторичного Лемурійського озера.

На березі лиману туристи розкладають намети та відпочивають від міської метушні.

Оберіть наступну локацію маршруту Херсонська область 2 - Арбатські терми


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!