Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Арбатські терми

Про маршрут

День 1

Час відвідування локації: 1 день

Сучасний оздоровчий комплекс «Arabat Thermae» (геолокація) — це не просто відпочинок, а справжня користь для здоров’я, комфортні умови, сервіс європейського рівня та абсолютний релакс. Власники рекреаційного комплексу подбали, щоб відвідувачі отримали максимальне задоволення від знайомства з унікальним гарячим джерелом.

 

Термальна купальня, обладнана зручними спусками, три міні-басейни з гарячою та холодною мінеральними водами, джерело яких знаходиться на глибині понад 150 метрів, каскадний душ, зона відпочинку з шезлонгами, парасольками та алея з виходом до мальовничого озера Сиваш.

Оздоровчий комплекс «Arabat Thermae» працює цілорічно, тож кожен охочий матиме можливість поніжитися в гарячому басейні навіть у найсильніші морози. Оздоровчий комплекс чекає «Arabat Thermae» вже чекає на гостей щоденно з 08:00 до 18:00.

Вартість за вхідний квиток: 100 грн з людини

У «Arabat Thermae» можна спробувати процедуру популярну SPA-процедуру – каскадний душ. М`язовий корпус під активним механічним впливом води, збагаченої йодом та бромом, повністю розслабляється.

Вартість: 50 грн 3 хвилини

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!