Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Зелені Хутори Таврії

Про маршрут

День 2

Час відвідування локації: 1 день

Історико-розважальний комплекс «Зелені хутори Таврії» (геолокація) – це 90 гектар чудової, мальовничої природи Херсонщини, на яких у 2008 році був реалізований незвичайний проект зеленого туризму.

 

Зелені Хутори Таврії об’єднали у собі: відпочинок на природі, розваги та ігри як для дорослих, так і для дітей, історичні екскурсії, майстер-класи самого різного направлення: гончарство, кукла-мотанка, миловарення, свічкарство, гутництво, лозоплетіння, ковальство та багато іншого. Кожен, хто приїжджає на Зелені Хутори, може своїми руками зробити собі оберіг з будь-якого матеріалу. Для любителів екстриму: скелелазіння та канатна дорога. І обов’язково усіх гостей чекає найсмачніший українській обід.

 

Екскурсії

Кінний клуб «Grand Prix» (с. Праві Саги) (геолокація)

Любов до коней супроводжує людство сотні років. Статні, гордовиті  та розумні тварини стали для людини не тільки  прекрасними помічниками, а справжніми друзями. А метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди, що має назву іпотерапія, відомий з давніх-давен. Поспілкуватися з кіньми, отримати позитивний заряд емоцій та відчути себе справжнім жокеєм можна й на Херсонщині.

 

Так, в оточенні Олешківського лісу знаходиться популярний кінний клуб «Grand Prix».

Відпочинок на природі за містом, на тлі мальовничих пейзажів в приємній компанії родини та друзів – ідеальний варіант проведення вихідних, особливо в теплу пору року. Свіже повітря, приготування шашлику, катання на конях, чудові види, і просто посиденьки, де можна розслабитися і насолодитися вихідними та вільним часом зі своїми рідними та близькими – все це можна отримати, відвідавши наш кінний клуб. Тут ви завжди можете організувати пікнік, провести корпоратив, відзначити день народження.

 


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!