Підказка користувачу
vodafon findandfolow
Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Станіславський»

Про маршрут

День 1

Час відвідування локації: 2 години

 

Ландшафтний заказник «Станіславський» (геолокація) часто називають Станіславським рогом, мисом і навіть Херсонськими горами. Саме тут в обіймах високих круч розкинувся Дніпровсько-Бузький лиман. Площа заказника – трохи менше 700 га.

Поєднання високих схилів, золотисто-зелених степових ділянок та дзеркального плеса води створює прекрасний краєвид. Це місце давно припало до душі багатьом фотохудожникам і кліпмейкерам. Тут влаштовують романтичні та весільні фотосети, пікніки та просто приїздять на прогулянки, щоб на деякий час відректися від навколишньої метушні. До речі, саме цю локацію обрав для зйомок відеокліпу на пісню «Місця щасливих людей» легендарний гурт «Скрябін».

 

Екскурсії

Поруч з Станіславськими схилами розташувався кемпінг “Скелька”, де можна перепочити з дороги. Також, господарі пропонують в аренду каяки. 

Оберіть наступну локацію маршруту Херсонська область 1 - Зелені Хутори Таврії


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!