Підказка користувачу
vodafon findandfolow findandfolow
Херсонська міська рада

Про локацію

Орган місцевого самоврядування в Херсоні, який регулює життєдіяльність міста.

 

Історія:

У сучасній будівлі, яка розміщена на головній міській магістралі – проспекті Ушакова, – заходиться найважливіший орган виконавчої влади міста – міська рада.

Херсонська міська рада – це орган місцевого самоврядування міста. Це місце, вирішуються все, що стосується міста сьогодні – як місто живе, чого потребує, як буде розвиватися, як зробити його більш зручним для проживання.

Сьогодення будь-якого міста нерозривно пов’язане з його історією. То що ми знаємо про Херсон?

За історичними свідченнями, Херсон було засновано не на голому місці. Тут, поряд, стояло місто Олешшя – головний морський порт Київської Русі, у якому неодноразово зупинялися давньоруські судна. Згідно з переказами, в Олешші бували київські князі Олег, Ігор, княгиня Ольга, Святослав, Володимир.

Херсонщина – козацький край. Майже три століття тому тут були зимівники запорозьких козаків. Український степ загартував особливих людей: хоробрих, завзятих, енергійних. Ці люди люблять своє місто, свій край і свою Україну.

Херсон розташований на Дніпрі, та на відміну від міст Києва, Дніпра чи Запоріжжя стоїть він лише на правому березі ріки.

У цьому місті народилася ціла низка видатних особистостей, наприклад, прем’єр-міністр Ізраїлю Моше Шарет, письменник Борис Лавреньов, актори Микола Гринько, Євген Пономаренко, Сергій Гармаш, Георгій Делієв, футболісти та тренери Євген Кучеревський, Олександр Головко, Юрій Максимов, гімнастка Лариса Латиніна та тисячі інших гідних громадян…

Знаходиться міська рада у центрі проспекту Ушакова – магістралі міста, яку не перетинає жодна вулиця. Всі вулиці, які торкаються до проспекту, лише беруть від нього початок і йдуть на захід або схід.


Про проект

Find & Follow - це туристичний проект телеком-оператора Vodafone Україна. Основною метою є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних та історичних пам'яток, та стрілок, що вказують шлях. Зчитавши код на табличці турист отримує всю необхідну інформацію про місце, біля якого знаходиться. До мандрівок країною ми додаємо напрямок Village Tours. Це маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво.

×
×
Шукай маршрути в інших містах
Дивись маршрут на карті
Дізнавайся про локацію
Дізнавайся більше фактів
Уточнюй маршрут
Обирай іншу локацію
Виникли питання? Напиши нам!